Minecraft-Server-Lists

Minty Network

Server IP, Reviews and Vote Link

About Minty Network Server

🌿​
Sıradan ve sıkıcı Skyblock sunucularından yoruldun mu? Kendini nane ferahlığında, akıcı ve profesyonel bir maceraya bırakmanın vakti geldi! Minty Network kapılarını açtı! 🚀
🔥​
📍 IP Adresi: mintynetwork.xyz 🎮 Sürüm: 1.18.2 - 1.21.1x
📍 Discord: https://discord.gg/mintynetwork
✨​
🍃 Modern Ekonomi: Ne çok zor, ne çok kolay! Tam kıvamında, emeklerinin karşılığını alacağın dengeli bir market sistemi.🏝️ Gelişmiş Ada Sistemleri: En güncel SuperiorSkyBlock2 altyapısı ile adanı yönet, görevleri tamamla ve seviye atla!💎 Özel Rütbe Sistemi: Oyun içi parayla atlayabileceğin, her rütbede yeni özellikler kazandıran rütbe sistemi.📦 Zengin Kasalar: Şansına güveniyor musun? Birbirinden değerli eşyaların çıktığı özel kasalar seni bekliyor!⚔️ Çiftçi ve İşçiler: Adanda senin yerine çalışan robotlar ve işçilerle üretimini otomatikleştir!
🛠️​
💰 Süreli İhale: Eşyalarını diğer oyunculara açık artırma ile sat!
🎰 Kelime Oyunu & Etkinlikler: Sohbeti takip et, kelimeyi ilk sen yaz, ödülleri kap!
⛏️ Gelişmiş Maden: Adanda maden kazarken çıkan özel cevherlerle zengin ol!
🤝 Güvenli Takas: Oyuncular arası dolandırılma riski olmadan eşya alışverişi yap.
📊 Canlı Tablo (Scoreboard): Ada istatistiklerini ve bakiyeni anlık takip et!
👑​
Sunucumuzda her şeyden önce adalet gelir. İlgili rehber kadromuz ve 7/24 aktif teknik ekibimizle sorunsuz bir oyun deneyimi sunuyoruz. Lag (gecikme) olmadan, yüksek performanslı makinelerimizde nane ferahlığında bir oyun sizi bekliyor!
Hemen aramıza katıl ve Skyblock dünyasının en ferah adasını sen kur!
👉 IP: mintynetwork.xyz Kayıt Ol ve Maceraya Başla!
Minty Network - Ferah Skyblock Deneyimi... 🍃✨

Updated on 2026-09-21 13:47:11

Minty Network Server
Frequently Asked Questions

How do I join Minty Network?

Use the address for Minty Network below.

Java Edition

  1. Copy .
  2. In Minecraft Java: Multiplayer → Add Server → paste → Done.
What is the server IP for Minty Network?

Java:

What is the Discord for Minty Network?
How many players are on Minty Network?

Last check: offline, 0 players.

What kind of server is Minty Network?

Minty Network is listed with gamemode Modded.

Similar servers you might also like